a3 Cloud bouncer decoraties- 3 reflex spiegel ballonnen 11 inch.
Bij deze ballondecoratie van 3 chroom ballonnen kiest u nog een gewicht indien u deze op de tafel of grond wil plaatsen.
Hierbij komt alleen nog een ballongewicht naar uw kleurkeuze wat u nog moet kiezen p/stuk. Dit is de link: Gewichtjes voor de tafel en gronddecoraties.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Ballonbehandeling met High Float voor langere zweeftijd – per stuk.
Wij kunnen uw ballondecoraties met helium gevuld behandelen met een high float vloeistof om langer van is zwevende ballonnen te genieten.
Normaal zweven ze rond de 10 uur maar stel dat uw feest over 2 dagen verdeeld is kunnen wij uw ballonnen van te voren behandelen.



